Jiangyin Yanli Nowy materiał Electronic Commerce Co., Ltd

Jedność i współpraca, innowacje i postęp

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Jiangyin Yanli New Material Electronic Commerce Co.,Ltd

Im Online Czat teraz
Chiny Jiangyin Yanli New Material Electronic Commerce Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Jiangyin Yanli New Material Electronic Commerce Co.,Ltd Certyfikaty
Produkty są dość dobre i łatwe do zainstalowania. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Zaczekaj na długą współpracę.

—— Andrea

Jiangyin Yanli New Material Electronic Commerce Co.,Ltd

1 2 3 4
Jiangyin Yanli New Material Electronic Commerce Co.,Ltd Jiangyin Yanli New Material Electronic Commerce Co.,Ltd Jiangyin Yanli New Material Electronic Commerce Co.,Ltd Jiangyin Yanli New Material Electronic Commerce Co.,Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : YIJUTIANCHENG
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 1000-1700
Rok założenia : 1996
pc Export : 80% - 90%
Założona w 1996 roku Jiangyin Yanli Automotive Decorative Parts Co., Ltd znajduje się w mieście Zhouzhuang w mieście Jiangyin wzdłuż pięknej rzeki Yangze. Firma Yanli utworzyła cztery serie produktów, w tym płytę kompozytową z włókien fibrylarnych i bambusowych do zastosowań w motoryzacji, serię artykułów dekoracyjnych do wnętrz pojazdów samochodowych, zewnętrzne listwy tapicerskie do pojazdów samochodowych i odporny na zgniat artykuł oraz wysokowydajną, bezfosforową, naturalną serię kompozytów z włókien roślinnych po szybkim opracowaniu, aby uzyskać więcej niż dekadę. Wyróżniliśmy się w handlu innowacjami technicznymi, zarządzaniem mordenem i odpowiednią obsługą.

Stosując się do wartości "Revere customer, Respect individule, Teamwork, Social responsibility", Yanli przejmuje inicjatywę utworzenia instytutu badawczego dla nowych materiałów środowiskowych. W branży i rozwija długofalową produkcję, nauczanie i badania współpracy ze scinece przemysłu drzewnego, Jiangsu University Of Science and Technology, Nanjing Normal University, itp. I stanie się "Liderem produktu naturalnego włóknistego materiału kompozytowego".

Trzymając się idei "zorientowanej na ludzi, tworząc wysokiej jakości usługi", Yanli ulepsza system kulturowy, kultywuje pracowników z zapałem "Solidarności, Współpracy i Innowacji", aby umożliwić profesjonalistom z całego świata łączenie się potężny zespół.

Patrząc w przyszłość, orientacja Yanli zostanie poszerzona o przemysł dekaracji wnętrz, w tym okręt, kolej dużych prędkości, samolot, dekorację wnętrz i meble na założeniu produkcji lepszych i bardziej wyszukanych elementów dekoracyjnych z kutami, tak aby realizować cele strategiczne stając się "liderem w dziedzinie naturalnych kompozytowych produktów włóknistych".

Wszyscy liderzy, eksperci, nowi i starzy klienci oraz współpracownicy są mile widziani w naszej firmie. Jednocześnie z przyjemnością współpracujemy z Tobą w różnych aspektach, aby wspólnie zrealizować nasz wspaniały plan!

Szczegóły kontaktu
Jiangyin Yanli New Material Electronic Commerce Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ms. Livia Shi

Tel: +86 15052192671

Faks: 86-510-86225986

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas